Ana Sayfa Kadınların Yedek Kulubesi

Kadınların Yedek Kulubesi

Her kadının yedek kulübesi vardır. Bazılar üç kişi, bazıları beş, bazıları onlarca kişi alabilir bu kulübenin.

 

Kadınlar sizi ölçer, tartar ve biçer. Her kadının kendine özgü standartları vardır. Bu standartlar kadının sosyal çevresine, ailevi değerlerine, dinsel kaygılarına, kültür farklılıklarına ve düşünce yapısına göre değişir. Kadının belirlediği standartlar maçın nasıl oynanacağını gösterir. İki oyunculu bu maçta hakem de, oyuncu da kadındır ve kendine bir rakip arar. Standartlarıyla inşaa ettiği bu oyuna yeterince uygun değilsen seni yedek kulübesine gönderir. Kimi zaman yedek kulübesi dolmuştur. Yedek kulübesinde herkes senden daha iyi oyuncuysa seni tamamiyle hayatından şutlar bu kadınlar.

 

 

Gün gelir kadının yıldız oyuncusu sakatlanır veya başka bir kulübe satılır. Kadın çok geçmeden yedek kulübesine bakar veya en iyi oyuncusunu oyuna alır. Alfa gittiği her takımda en iyi oyuncudur, yedek kulübesine isterse girer, uzaktan umursamadan sırasını bekler. İsterse yıldız oyuncunun yerini alır. Alfa genellikle pek çok takımda oynar. Bir takımla yetinmez.

 

 

Sadece Bir Takımla Yetinmeyin

 

İlişki daha yeni başlamıştır ve adı daha konmamıştır. İlk öpücükler, utanmalar, tatlı gece mesajları derken hatun işkillenir ve kafasında sorular belirir. Ya bu çocuk beni aldatıyorsa. Ya ben onun için sadece gelip geçici bir eğlenceysem. Hemen strateji ve taktiklerini belirler. Yavaş yavaş telefonunu karıştırır, mesajları okur, whatsapp listesine bakılır. Facebook’unda fotoğrafta ki kız kim vs.

Fotoğraf sildirmeler başlar. Sosyal uygulamalarınıza onunla çektirdiğiniz sarmaş dolaş fotoğraflarını yükletirler, böylece düşman kadın askerlerini saf dışı bırakmış ve ilişkilerini sağlama almışlardır. Haftalar, belki de aylar geçer her istediğini yaptıran ilişki patroniçeleri sıkılır, adamın kıçına tekmeyi basarlar. Sonuç; kız yedek kulubesinden yeni yolunacak tavuk bulur. Esas oğlan ise yeni ilişkisiyle beraber eski flörtlerini hiçe saymış, hatunun gazıyla da konuşmayı kesmiştir. Hal böyle iken terk edilme psikolojisiyle esas oğlan ezikleşir ve exaşkına yalvarmaya başlar.

 

Ben bir Alfayım, İstediğimi almalıyım

 

Kadınlar aylarca sizden başka hiç bir erkekle konuşmasa bile çok kolay yeni bir erkek arkadaş bulabilirler. Erkekler ise yeniden kızlarla tanışmalı, pek çok kez reddedilmeli ve binbir çaba uğraş sonucu yeni sevgili edinmelidir.

 

Bunun çözümü basit olta modeli.

 

Olta modeli, tanıştığımız kızlarla arada sırada mesajlaşmak veya sade bir buluşma ile çapalamaktır. Bu şekilde akılda kalır ve biten ilişki ardından yenisine başlayabilirsiniz.

 

Ayşe ile üç aydır çıkıyorsan. Buse ile, Ece ile, Işıl ile bir kaç haftada bir konuşmalısın.

 

Çıktığınız kızlara telefonunuzu vermeyin, facebook şifrenizi vermeyin, bilimum aranıza biraz mesafe koyun bu sizi çekici gösteririr.

 

Eğer telefonunu alıyorsa, işte bu yüzden aramızda hiç güzel şeyler olmayacak dersin.

 

Eğer şifreni isterse, bana güvenmeyen biriyle ben yapamam dersin.

 

Neredeydin diye azarlarsa, öğrenmeyi hak etmediğin bir yerde dersin.

 

Kadınlar sahip olamadıkları şeyleri isterler. Sen kızın her istediğini yapar hanım evladı olursan, seni terk eder,arkasından ota boka ağlarsın.

 

Mystery şöyle der; Kadınlar ilişkilere kedinin yumağa yaklaştığı gibi yaklaşır. Kediye yumağı vermezsin ama yumağı da saklamazsın, kedi yumağı almak için atlar, zıplar çok uğraşır, yumağa sahip olmak ister ve en sonunda yumağı ele geçirir ise biraz oynar sonra bir köşeye atıp bırakır. İşte siz yumak, kadınlar kedi gibidir. Sana ulaşabilmeli kadınlar, elde edilemezi oynama ama yuları kadının eline teslim etme , sana sahip olamasınlar. Elini uzatsınlar tam seni tutacak gibi olduklarında ellerinden kaç.

 

 

Seçenekleri Arttır

 

Alfa erkeğinin birden fazla hedefi olmalıdır. Fazla sevgilin olsun demiyorum. Bir tane sevgilin olabilir ama birden fazla kızla ilgilenmelisin. Bu sayede sadece ana hedefin üstüne düşmeyeceksin. Başkalarıyla ilgilendiğin için kaybetme korkun olmayacak paşam. Kızımız da bunu hissedecek ve ilgiyi üzerine çekmeye çalışıp senin için deliler gibi çabalayacak. Kadınlar her zaman sevdikleri erkeğin başka kızlar tarafından da sevilmesini ister ve bunu takdir ederler ama sorarsan elbette cici kızımız bunu reddeder.

EFFECT

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

en popüler

Erkek Kaş Alma

Erkekte kaş alma günümüzde tüm bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi olmuştur. Erkekte kaş alma ve kaş alımıçok önemli bir konu olup yazımızdaki kurallara dikkat etmek gerekir. Köprüleri Yıkın Günümüzde...

2020 Erkek Modası

2020 erkek modası detayları 2020 ile yeni bir yıla başlarken yeni ufuklar, yeni bakış açısı fikirler beklediğinizi bilsem de aslında yaşadığınız ve geçmişte kalan zaman...

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kilolu erkekler günlük hayat da nasıl şık , spor ve fit görünebilir? Kilolu erkek ya da halk arasında şişman erkek giyimi nasıl olmalıdır? Türk erkekleri yemek...

Parfüm Nasıl Seçilmelidir

HAPSEDİLMİŞ KOKULARIN ÖYKÜSÜ:PARFÜM Parfüm, hoş koku vermek amaçlı kullanılan, aromatik bileşikler ve kokulu uçucu yağlar içeren sabitleyici bir çözücü karışımına sahip bir kişisel bakım tamamlayıcısıdır. Bilimsel...