Ana Sayfa Kadın Erkek İlişkileri Kadının yanında rahat olamama sorunu

Kadının yanında rahat olamama sorunu

Şehvet ve Saf Sevgi

 

Kadınlar  şüphesiz büyüleyici varlıklar. Dişi ve erk bir araya geldiğinden beri, aralarındaki kimya gizem olmuştur. Günümüzde halen gizem. Kimi aşk yok, kimi var dese de, bizim için bir önemi yok. Sevebilen varlıklarız. Tarihte, atalarımız aşk uğruna şiirler yazmış, cinayet işlemiş, çöllere düşmüş, bambaşka bir insana dönüşmüşler, hatta devletler tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır. Sevmesek bile, sevebilme kapasitemiz erkeklerin laneti olmaya devam ediyor. Aşk arzu ve şehvet içerir şüphesiz; ama aşkın temelini şehvet yapmak çok büyük hata. Bizi ne alakadar eder diyebilirsin, çok ediyor paşam.

Gününün yarısı bel altını düşünerek geçiyor, belki de çılgın arzuların var, gördüğün her güzel adına sahip olmak istiyorsun, bir kadın sana bir şey sormak veya mecburiyetten  seninle bir işi olduğunda yüzüne pis bir gülümseme geliyor, avını ürkütmemek için yanında sesin bile inceliyor. Tecavüzü düşünen bile var. ”Kadınları nasıl tavlayacağımı öğrenip, bütün kadınlardan intikam alacağım” diyen bir çocuk vardı ve benden yardım isterken böyle bir cümle kurmuştu. Şunu öğrenin, bir kadın sizi memnun etmek zorunda değil, bir kadın size gülmek, sizi onaylamak veya hoşgörü göstermek zorunda değil. En önemlisi sex oyuncağı değiller. Aşk denen şey, ister kutsal, ister hormonal, isterse bilimin çözemediği bir hipotez olsun (ki öyle değil, düşüncenize saygılıyım). Aşk, özünde bir içgüdüdür.

Popülasyonun devamının, gen aktarımının sağlanması için, nesilden nesile geçmiş yaşamsal bir olaydır. Böylece aile denen kavram oluşacak ve doğan çocuklara güvenli bir ortam sağlanabilecek. Aşkın içinde şehvet var, şehvet çok kolay ulaşabildiğimiz bir olgu, avuç içiniz kadar yakın. Bu kadar kolay ulaşılabilen bir şey olunca, her kadına şehvetle bakmanız doğal. Kadınlara şehvet duymayın demiyorum, sonuçta kadınların da kukularını belediye ıslatmıyor. Dizginlemek, tüm mesele burada. Bir erkeğin saplantılarının can alıcı noktası bu. Şehvet kolay erişilebilen bir şey olunca, saf düşünceyle bakış açısı ikinci planda oluyor. Bu yüzden kadınlar  erkeklere abaza ilanını yapıştırmakta hiç geç kalmıyorlar.

 

Kadın İntöleransı

 

Türkiye’de had safhada olan olgu ”kadın intöleransı”…

 

Kadınlara laf attık, kalçalarına, göğüslerine baktık. Kimi zaman berbat damgalarla fişledik. İçten içe birlikte olmak istedik. Arkadaş masalarında belden aşağı muhabbetimizin konusu oldular. Hiçbirimiz gözlerini, gülümsemesini, mimiklerini umursamadı ilk başta. Sadece böyle mi bakmalı kadınlara, koca bir Hayır!!!

 

Kadılara ne temiz bir düşünceyle, ne de şehvet bazlı yaklaşın. Dengeyi kurun.

Ben bir kadına yaklaşırken, ilk yüzüne sonra vücut hatlarına, giyimine ve fiziğini nasıl kullandığına dikkat ederim. Sonra, konuşacak bir şey bulurum, ses tonuna dikkat eder ve düşüncelerini yönlendirim. Mühim olan bu, kadının kafasının içine girebilmek. Kadınlara sex aracı olarak bakan bir çoğunluk olduğundan mütevellit, kadınları ikona haline getirdik. Şehvetle baktıkça kadınlara uzaklaştık. Kadınlar yabancı oldu erkekler için. Düşünceleri umurumuzda olmadı, istediğimiz bacak arası oldu. Şöyle düşünün, tanıdığın arkadaşının veya herhangi bir adamın yanında rahatça konuşabiliyorsun değil mi? Bir erkeğe gidip adres sormak veya tanışmak kadına nazaran çok daha kolay senin için. Böyle, çünkü erkek senin hemcinsin, bacakların arasındaki teçhizatttan onda da var ve düşünce, fizik, görünüş yapınız üç aşağı beş yukarı benziyor. Kadınlar öyle mi?

 

Kadınların düşünceleriyle hiç ilgilenmediği için, kadınlar bir nevi uzaylı abazan Türk erkeği için. Kadına aşina olmazsan yanında heyecanlanman ve saçmalaman doğal. Ne babayiğitler harcandı kadınların avucunda. Tıpkı sevdiğin bir ünlünün yanında belirmesi gibi, üç buçuk atarsın, abi imza imza diye. Bir de o ünlü şahsın, yakın arkadaşın olduğunu düşün. Enseye tokat modundasın: ”Ne imzası, ben mi? Peh o benden imza alsın zübük” dersin.

 

Kadınları Sıradanlaştırın!

 

”Yok daha neler, dam üstünde saksağan”

 

Evet, evet sıradanlaştırın.

 

”Eee abi, kadınlar şöyle iyi şöyle güzel dedin”

 

Öyle dedim, ama ben kadınları bir bütün olarak görüyorum (şişmanı, zayıfı, kısası, uzunu, beyazı, siyahı…). Ben işte o bütünü seviyorum. Ben kadınları bireysel olarak seveceksem, o bütünün arasından sevilecekleri ayıklarım. Uzun bir imtihan dönemidir. Sen bir kadın görürsün, ben ölçer tartar ve zorlu bir sınava sokarım kadını.

 

Heh işte böyle düşün. Kadınları kim bu kadar değerli yaptı. Değerlisi var tabii ki, uğruna ölünecek kadınlar da var, bunun yanı sıra psikopatı, manyağı, cahili de var. Beyinlerine girmeden anlayamazsın. Öyle kadınlar tanıdım ki, cinsel olarak seni tatmin etmez, yine aynı kadın ruhuna öyle bir dokunur ki, pantolonunu ıslatırsın.

 

Kadınları tanımadan, ölüp bitme. İmtihana sok, kafanız uyuşuyor mu bakalım. Elemelerini yap, sonra hamle yap. Niyetin sevişmek ise bunun da bir adabı var; kadının da niyetinin bu olduğundan emin ol.

 

Kadınları test edebilmen için senin de kalifiye olman lazım. Çok oku, gündemi takip et, cilt bakımını yap, konuşman aksak ise düzelt… Ben eskiden ara sıra elime kadın dergileri alırdım, nelerden bahsediyor bu kadınlar diye.

 

İşte koçero, kadınların yanında rahat olmak istiyorsan, sınırlarını belirle. Sadece sex bazlı yaklaşma. Sevme triplerine de girme. Bir kadını tanımadan, sedece dış görünüşünden dolayı aşık olursan hayatının hatasını yaparsın. En önemlisi konuşacağın kadın senden değerli değil, en fazla seninle ortak değerleri taşır, o zaman da o kadınla uzun süreli ilişkin olur, bir bütünün iki yarısı olursunuz. Bir kadının yanında saçmalan, kendinden onu üstün tutman, kendi varlığına bok atmak gibi. Alçalma, düzgün konuş, ölç tart, tüm bunları yaparken saygı çerçevesinden çıkma, çok lazım olursa yer ve ASLA ŞİDDETE BAŞ VURMA!!!

 

Unutma sen değerlisin, kendine kıymet ver.

 

 

Dipnot;

Türkiye’de  abazalık aldı başını ışık hızında gidiyor, gökyüzüne minare yaptı sapık dürtüler.

 

Sensation white geldi, beyazlar içinde milleti hac kafilesi sandık.

 

Ünlü Djler geldi, otomotiv şovları oldu. Kimisi sadece kadınlara sürtebilmek için gitti.

 

Fuarlarda nadir otomobil koleksiyonları sergilendi. Millet, arabalardan çok mankenlerle fotoğraf çekildi. Sırf bu yüzden Türkiye’de ömrü billah fuar yapmaktan vazgeçen firmalar oldu. Devasa organizasyonların dili çok yandı abaza psikolojisinden.

 

55 yaşında babacan, Harley tutkunu bir tanıdığım var. Kadınlar yanından hiç eksik olmamıştır.

 

Abimiz motoru çok nadir kullanır olmuştu. Bir gün sordum, hayırdır gibisinden.

 

Adamcağız bir gün Angels modeli motoruna binmiş, arkasında güzel bir ablamız. Günler sonra motosiklet forumunda kendi motorunu görmüş. Motorun sadece plakası ve ablamızın kalçası gözüküyor. ”Millet motoruma binen kadınların arkasından laf atıp, arkasına bakıyor, yetmiyor bir de fotoğraf çekiyorlar” demişti.

 

Ne kadar içler acısı bir durum. Siz siz olun, şehvet gözünüzü karartmasın.

 

Effect

Kadın Erkek İlişki Uzmanı & Tanışma Koçu

[su_button url=”http://www.bakimlierkek.com.tr/effect.html” target=”blank” style=”glass”]Uzman ve danışmanlık sayfasını gör[/su_button]

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

en popüler

Erkek Kaş Alma

Erkekte kaş alma günümüzde tüm bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi olmuştur. Erkekte kaş alma ve kaş alımıçok önemli bir konu olup yazımızdaki kurallara dikkat etmek gerekir. Köprüleri Yıkın Günümüzde...

2020 Erkek Modası

2020 erkek modası detayları 2020 ile yeni bir yıla başlarken yeni ufuklar, yeni bakış açısı fikirler beklediğinizi bilsem de aslında yaşadığınız ve geçmişte kalan zaman...

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kilolu erkekler günlük hayat da nasıl şık , spor ve fit görünebilir? Kilolu erkek ya da halk arasında şişman erkek giyimi nasıl olmalıdır? Türk erkekleri yemek...

Parfüm Nasıl Seçilmelidir

HAPSEDİLMİŞ KOKULARIN ÖYKÜSÜ:PARFÜM Parfüm, hoş koku vermek amaçlı kullanılan, aromatik bileşikler ve kokulu uçucu yağlar içeren sabitleyici bir çözücü karışımına sahip bir kişisel bakım tamamlayıcısıdır. Bilimsel...