Ana Sayfa Erkek Bakım Erkek Kaş Alma

Erkek Kaş Alma

Erkekte kaş alma günümüzde tüm bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi olmuştur. Erkekte kaş alma ve kaş alımıçok önemli bir konu olup yazımızdaki kurallara dikkat etmek gerekir.

Köprüleri Yıkın

Günümüzde erkek’te kaş alma gayet normal bir erkek bakım hareketi olsa da halen çevresinde kaşlarını aldıktan sonra tepki göreceğini düşünen bir sürü erkek biliyorum. Özellikle bazı arkadaşlarda iki kaş arasındaki koca köprü ailenin vereceği tepkilerden dolayı bir türlü yıkılamayabiliyor.

erkek kaş alma ido kaşları
Tabi erkeğin kaş alması süreci bilinçsizce uygulamaya geçilen bir süreç olmamalıdır. Erkekte kaş alma kadındaki kadar önemlidir ve natürel yapıyı bozmamayı gerektirir. Hiçbir zaman bir erkeğe bir kadın gibi derinlemesine kaş almak yakışmayacaktır. Erkek kaş alırken burunun bitiş noktası dikkate alınmadır.

 

Eğer bir miktar fazla veya eksik alım gerçekleştirilirse bu komik bir görüntüye neden olabilir. Bu yüzden erkek kaş alma da en önemli unsur burun bitiş çizgisinin takip edilmesi diyebiliriz. Surat şekli de kaş almada oldukça önemlidir. Özellikle kalın kaşları olan kişilerde üstten yoğun alttan az miktarda alınan kaş yüzü eski haline göre gayet güzel göstermektedir.

 

barış arduç kaşları

Ayrıca yanlış kaş alma sonucunda yüzde şişkinlik, kızarıklık ve sivilceler oluşabilir. Bunun önüne geçebilmek için kaş alta doğru değil, kılın ters yönüne doğru çekilmelidir. Ve kaşın yapısını bozacak biçimde alım gerçekleştirilmemelidir.

Günümüzde en moda olan erkek kaş alım şekli Burak Özçivit tarzında alınan alt ve üst kısımlardan alınmış ve orta kısım kalın bırakılmış ayrıca uç kısımlara doğru sivri bırakılan kaş alım şeklidir. Müşterilerim genel olarak bu kaş alım tarzını seçmektedir. Ayrıca şu an tüm erkek mankenlerde bu kaş alım türünü seçmektedir.

 

burak ozcivit kas

 

Ülkemizde erkek kaş alımına en çok dikkat eden ve başarılı olan ünlüler Barış Arduç, Murat Boz, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi popüler isimlerdir.

Sorularınız olursa yorumlarda beklerim.

Saygılarımla.

Önceki İçerik2020 Erkek Modası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

en popüler

Erkek Kaş Alma

Erkekte kaş alma günümüzde tüm bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi olmuştur. Erkekte kaş alma ve kaş alımıçok önemli bir konu olup yazımızdaki kurallara dikkat etmek gerekir. Köprüleri Yıkın Günümüzde...

2020 Erkek Modası

2020 erkek modası detayları 2020 ile yeni bir yıla başlarken yeni ufuklar, yeni bakış açısı fikirler beklediğinizi bilsem de aslında yaşadığınız ve geçmişte kalan zaman...

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kilolu erkekler günlük hayat da nasıl şık , spor ve fit görünebilir? Kilolu erkek ya da halk arasında şişman erkek giyimi nasıl olmalıdır? Türk erkekleri yemek...

Parfüm Nasıl Seçilmelidir

HAPSEDİLMİŞ KOKULARIN ÖYKÜSÜ:PARFÜM Parfüm, hoş koku vermek amaçlı kullanılan, aromatik bileşikler ve kokulu uçucu yağlar içeren sabitleyici bir çözücü karışımına sahip bir kişisel bakım tamamlayıcısıdır. Bilimsel...