Effect

0
149

[su_youtube url=”http://youtu.be/4VGcd1UZWhY”]

Değerli BakimliErkek.com.tr üyeleri, Kadın erkek ilişki uzmanı ve tanışma koçu Effect ve ekibi size sunacağı seminer ve workshop çalışmalarıyla,bir kadınla doğru iletişim kurma, hiç tanımadığınız bir kadınla tanışma konularında eğitim sunacaktır. Hayalini kurduğunuz ilişkiyi bulmanıza yardımcı olacağız.

 

Herkes tarafından arzu edilen bir erkek olabilmek adına geçerli tüm tüyoları elde ettiğinizde, hayal ettiğiniz kadına yaklaşmanız daha kolay olacaktır. Hayatınızın bir kısmında kadınlar konusunda başarı erkekler izlediniz ve onlar gibi olmak istediğinizde, başarısız ilişkiler veya özgüveniniz size ihanet etti. Belki de pes ettiniz. Size iyi bir haberimiz var; programlarımıza dahil olarak, kadınlar konusunda hayal ettiğinizden daha başarılı olabilirsiniz. Daha iyi bildiğimiz bir şey var, her birey kendisini kadın erkek iletişimi konusunda geliştirebilir, yalnızca doğru yönlendirmeler ve bilgiyi sahip olması gerekir.

Neden böyle bir şeye para ödemelisin ?

Çünkü,biz erkekler kadınlara ilgi duymaya başladığımızdan beri türlü taktiklerle, jestlerle kadınları etkilemeye çalıştık ve sonunda hep hüsrana uğradık. Sadece kadınları etkilemek için yüzlerce lira kol saatlerine, yüz binlerce lira lüx arabalara, parfümlere vs. harcadık. Bu yüzden bu eğitim için ödeyeceğiniz ücret diğerlerinin yanında çok çok küçük kalacaktır. Ayrıca,şimdiye kadar etkilemeye çalıştığınız birçok yöntemin de anlamsız olduğunu göreceksiniz.

Program Dahilindekiler Nelerdir ?
Seçtiğiniz paket dahilinde aldığımız ücrete göre program sunacağız.Eğitimleri grup halinde ve sadece size özel bir şekilde alabileceksiniz.Eğitim sonrası sizden ekstra ücret talep etmeden araç, mekan ve gece hayatı gibi ayrıcalıkları ayağınıza getirecektir. Eğitimin ilk aşaması, gerekli ekipman dahilinde,en uygun mekanda size altyapı kazandırmak amacı ile seminer şeklinde olacaktır. Diğer aşamalar, öğrendiklerinizi test etmek ve sizi başarıya ulaştırmak amacı ile ilişki uzmanımızın seçtiği mekanlarda ve gözetiminde uygulamaya dökmek olacaktır. Eğitim minimum 2-3 gün sürecek,grup niteliğine göre bu süre,uzmanımızın değerlendirmelerine göre değişecektir.
Dilediğiniz taktirde,program sonrası uzmanımızdan uzaktan, mail ile yardım talep edebilirsiniz.

Şimdi yapmanız gereken aşağıdaki randevu sisteminden uygun olan sayı kalmışsa bir sonraki eğitim grubuna kaydolmak ve daha sonra hayatınızın geri kalanını hayal ettiğiniz kişiyle geçirmek.