Duygu Ündeğer

0
342

Bakımlı erkek adayları!

Moda ve stil danışmanınız olarak benimle yapacağınız mülakatlı konuşmalarımız ve birebir görüşmelerimiz ile senin stilin ve yeni tarzın için gerçekleştireceğimiz koşuşturmalar içinde seni çok daha iyi bir görünüme ve elde etmek istediğin giyim tarzına yönlendireceğim.

Hayatın boyunca bildiğin doğruların aslında yanlış olduğunu yaşayarak görme fırsatını olacak. Bu gelişim esnasında seni yeni tarzına yönlendirip, şekil vererek içindeki kusursuz, bakımlı erkeği su üstüne çıkarmış olacağız.

erkek stil danışmanı Erkek Stil Danışmanı

 

 

 

 

 

Önemli olan kendini bir üst seviyeye çıkartacak birkaç detay ile bakış açını yenileyerek, doğru kararlar vermeni ve kendine olan öz güvenini yenileyerek bambaşka bir erkeğe dönüştürme fırsatını sana sunacağım. Yapmış olacağımız çalışma içinde çekici görünmek adına nasıl kombinler uygulayacağını keşfedip, elit bir görünümün sana ne kadar yakışacağına ve birçok artıların sana kazandırdığı pozitif duygulara sahip olacak ve başarılara en kısa sürede nasıl ulaşacağını birlikte yaşayıp deneyimlemiş olacaksın.‏

Bu yazıyı okuyarak diğer erkeklerden bir adım öne geçtin bile!
Şimdi sana, yaşam tarzına, hayata bakış açına, ten rengine ve birçok sana özelliğe göre yeni bir stil yaratmamız için aşağıdaki randevu alanından stil danışmanlığı seçeneğini seçip boş kalan randevulardan birine kaydolmalısın.

 Seçebileceğiniz 2 türde stil danışmanlığı türü bulunmaktadır;

1. Online stil danışmanlığı; Alınan randevu sonucunda stil ve moda uzmanı ile internet üzerinden görüntülü olarak destek alabileceğiniz hizmettir. Ücret: 99 TL Süre:15 dk.

2. Yüz yüze stil danışmanlığı; (Sadece İstanbul içerisinde geçerlidir) Uzmanımızla yapacağınız yüz yüze görüşme esnasında size uygun giyim desteğini alışveriş yönlendirmeleriyle alabileceğiniz hizmettir. Ücret: 450 TL Süre: 2 Saat

AŞAĞIDA ALACAĞINIZ İLK RANDEVU ÜCRETİ ‘0’ TL OLARAK GÖRÜLECEKTİR. BU RANDEVU UZMANLARIMIZIN SİZİ TANIMASI İÇİN GEREKLİ BİR ÖN GÖRÜŞMEDİR. BİLGİLERİNİZİ DOĞRU GİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.